Recent News
Zdrowe jedzenie

Kluczem do dodania zdrowych kalorii do diety jest znalezienie pokarmów o dużej gęstości kalorycznej. I nie trzeba szukać w najciemniejszych zakamarkach sklepu ze zdrową żywnością, aby je znaleźć.

Wybór żywności – migdały

Czy kiedykolwiek wziąłeś szczyt na etykiecie żywieniowej na słoiku migdałów? Jedna uncja migdałów ma 162 kalorii, a jedna filiżanka całych migdałów zawiera 822 kalorii.

Pomyśl o tym przez chwilę. Możesz jeść nieco ponad jedną filiżankę migdałów, nie czuć się pełny, i dodać prawie 1000 kalorii do swojej diety każdego dnia. To niesamowita ilość zdrowych kalorii dla tak małej porcji jedzenia.

Jedna filiżanka migdałów zawiera również 30 gramów białka i jest bogata w żelazo i wapń. Założę się, że nie byłeś świadomy tego.

Wybór żywności – Pełne mleko

Pełne mleko jest podstawą kulturystyki od ponad 50 lat. W rzeczywistości, mleko pełne jest tak popularne jako środek zwiększający masę ciała, że całe procedury treningowe zostały oparte na jego spożyciu. Rutyny te są określane jako programy squats and milk.

Istnieje prawdopodobieństwo, że twoja matka nigdy nie zaopatrywała lodówki w mleko pełne. Zawartość tłuszczu w mleku pełnym jest wystarczająca, by odstraszyć każdego świadomego wagi 30-latka. Ale nie obawiaj się, mleko pełne jest zdrowe i dobre dla Ciebie. Szczególnie jeśli masz problem z przybieraniem na wadze.

Jeden kubek pełnego mleka dostarcza 150 dodatkowych kalorii. Zawiera również 8 gramów białka i jest bogate w witaminy.

Wybór żywności – Ciemna czekolada

Ciemna czekolada jest nie tylko gęsta kalorycznie i dobra dla Ciebie, ale jest również smaczną przekąską, która zaspokaja Twój słodki ząb.

Jedna uncja ciemnej czekolady ma 153 kalorie i jest bogata w żelazo. Dodając 4 małe, jedno uncjowe porcje ciemnej czekolady do swojej codziennej diety, zyskujesz dodatkowe 600 kalorii dziennie. Jest to znacznie lepsza alternatywa dla jedzenia batoników lub przekąsek z automatu.

Zawsze miej przy sobie tabliczkę ciemnej czekolady. Pomoże Ci ona zwalczyć głód cukru.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *