Recent News
Przyczyny rozstań

Rozstania łamią serce zarówno dla mężczyzn jak i kobiet; nadal mężczyźni i kobiety rzucają partnerów w czasach. . Kobiety, wiele razy, porzucają związki z oczywistych powodów. Są wrażliwe na maksa i jednocześnie śmiałe do granic możliwości.

Jako że nie zapominają banalnych błędów, niewybaczalne działania mogą być przez nie ignorowane. Nieprzewidywalność kobiet utrudnia analizę najczęstszych powodów, dla których rzucają mężczyzn. Każda kobieta podchodzi do relacji w bardzo subiektywny sposób, dlatego to co dla jednej kobiety jest wystarczająco poważnym powodem do rzucenia swojego mężczyzny, dla innej może wydawać się ignorancją.

Powody związane z zaufaniem

Drugie sprawy lub wielokrotne sprawy mężczyzn stanowią uzasadnioną przyczynę dla wielu kobiet dumpingu swoich mężczyzn. Oszukiwanie lub łamanie zaufania jest niewybaczalne dla wielu z nich, a gdy okaże się, że człowiek jest randki z kimś innym zbyt, mogą one uniknąć człowieka.

Innym powodem związanym z zaufaniem jest mówienie kłamstw do nich lub udawanie, że jest dobre. Wielu mężczyzn próbuje kontynuować I związek mówiąc kłamstwa jeden po drugim, aby utrzymać zaufanie między nimi, a także do pokrycia jego relacje z innymi ludźmi lub błędów.

Kiedy mężczyźni nie przestrzegają obietnic lub zobowiązań, jest to również uważane za akt nieufności. Kobiety na ogół nie tolerują osoby, której nie można zaufać.

Zbyt duża kontrola

Kiedy kobieta czuje, że mężczyzna jest zbytnio kontrolujący lub ma bzika na punkcie kontroli, może ewentualnie uciec od związku. Niektórzy mężczyźni są bardzo autorytarni i wymagają od kobiet uległości. Taki charakter jest zawsze znienawidzony, ponieważ dzisiaj nawet kobiety wolą godność i samowystarczalność.

Niektórzy ludzie nie pozwalają kobiecie zachować kontroli nad pieniędzmi, które zarobiła. Finansowe zrozumienie i dzielenie się jest dobre, ale jeśli mężczyzna prosi ją, aby przekazać mu zarobki i uzyskać od niego jak i kiedy trzeba, jest możliwym powodem dla kobiet dumpingu mężczyzn.

Dominacja nad jej życiem osobistym i seksualnością jest kolejnym powodem unikania mężczyzn przez wiele kobiet. Relacje dla kobiet nie jest niewolnictwo lub bycie podbite przez mężczyzn przez wszystkich środków. Kiedy czuje, że jest wykorzystywana przez mężczyznę do samozadowolenia, może go rzucić.

Nieodpowiedzialność

Nieodpowiedzialni mężczyźni częściej są rzucani przez kobiety. Wielu mężczyzn w związkach po prostu zostawić wszystkie obowiązki do kobiety i włóczyć się bez opieki z obowiązków domowych lub wymagań finansowych. Tacy mężczyźni zawsze są rzucane przez kobiety.

Odpowiedzialność nie oznacza tylko dostarczenia wszystkich materiałów do domu i wspierania partnera finansowo. Bycie odpowiedzialnym za zdrowie, emocje itp… są niezbędne. Kiedy kobiety czują, że nie są zaniepokojone lub nie są odpowiednio zadbane, mogą uciec od związku szukając lepszego partnera.

Niezależność

Wiele kobiet odchodzi od mężczyzn, gdy u mężczyzn pojawia się większy poziom niezależności. Kiedy nie stosują się do obietnic i zobowiązań jest to uważane za niezależność. Kobiety oczekują, że partner będzie wart zależności we wszystkich potrzebach życiowych. Kiedy partner czuje, że nie może polegać na mężczyźnie za istotne wsparcie, kiedy potrzebuje go w różnych instancjach życia, może rzucić mężczyznę i dostać się do innych związków.

Niechciane zasady i przepisy

Wielu mężczyzn ustanawia niechciany zestaw zasad i niepotrzebnych regulacji w domu. To sprawi, że kobiety czują się jak w więzieniu, zamiast w związku. Kiedy wolność wyrażania i poruszania się jest kwestionowana lub regulowana przez mężczyznę, może się sfrustrować związkiem i pomyśleć o opuszczeniu tej osoby i wejściu w inne życie. Wszelkie zasady wdrażane w domu muszą być podejmowane przez wspólne preferencje a także tylko po wzajemnej dyskusji.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *